اخبار - آرشیو

قابل توجه پذیرفته شدگان جدید

احتراما، پذیرفته شدگان سال تحصیلی 94-93 که روز شنبه مورخ 94/6/29 به دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نموده اند و شماره گرفته اند ولی موفق به ثبت نام نشده اند، از شماره صد الی دویست و پنجاه میتوانند روز یکشنبه مورخ 94/6/30 برای انجام امور ثبت نام به دانشکده فنی و مهندسی مراجعه فرمایند و ما بقی متعاقبا اعلام خواهد گردید.

ادامه مطلب

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی اشد و دکتری سال 93

دانشجویان محترم پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری سال 93 به منظور مشخص شدن وضیت پذیرفته شدن در نیمسال اول یا نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 میتوانند از روز یکشنبه مورخ 93/7/6 ساعت 14 به بعد با مراجعه به وب سایت دانشکده به آدرس engineering.srbiau.ac.ir از وضیت خود مطلع گردند.

ادامه مطلب

قابل توجه دانشجویان ورودی جدید

احتراماً، با اطلاع می رساند امروز و فردا شنبه و یکشنبه مورخ 93/6/29 و 93/6/30 از دانشجویان برطبق شماره های داده شده ثبت نام به عمل می آید و از روز دوشنبه مورخ 93/6/31 به بعد دانشجویان می بایست برای ثبت نام بر اساس حروف الفبا مراجعه نمایند.لازم به ذکر است دانشجویان برای اطلاع از زمان ثبت نام خود می توانند به سایت واحد علوم و تحقیقات و سایت روابط عمومی به شرح ذیل مراجعه فرمایند. www.srbiau.ac.ir www.prsrbiau.ac..ir

ادامه مطلب